Trestní řízení
Trestní řízení
Každý z nás se může stát účastníkem trestního řízení, a to buď jako pachatel trestného činu, nebo jako poškozený, vůči kterému byl trestný čin spáchán.
V případě, že se stanete obětí trestného činu, sepíšeme pro Vás trestní oznámení a můžeme Vás jako zmocněnec poškozeného zastupovat v průběhu trestního řízení. Pomůžeme Vám také s uplatněním nároku na náhradu škody či újmy na zdraví způsobené trestným činem.
Pokud se naopak sami dopustíte trestněprávního jednání, doporučujeme se na nás obrátit ještě před samotným zahájením trestního stíhání, neboť Vás můžeme zastupovat již při podání vysvětlení na policii. Prvotní podání vysvětlení doporučujeme nepodceňovat, neboť je mnohdy klíčové pro další průběh trestního řízení.
Dále Vás můžeme obhajovat jako obviněného v trestním řízení. V případě méně závažných trestných činů je možné usilovat o podmíněné zastavení trestního stíhání, narovnání či uzavření dohody o vině a trestu. Pokud státní zástupce rozhodne o podání obžaloby k soudu, budeme pokračovat ve Vaší obhajobě také v hlavním líčení, popřípadě při využití opravných prostředků.
Zpět
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme
Využijte kontaktní formulář a domluvte si ihned schůzku
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.