Rodina
Rodina
Rozvod manželství může být emočně náročný, proto se při poskytování právní služby vždy snažíme o citlivý a individuální přístup. V mnoha případech jsou manželé schopni se dohodnout, což vede k usnadnění celého procesu a snížení nákladů a stresu spojeného s rozvodem.
S rozvodem manželství úzce souvisí vypořádání společného jmění. I v tomto případě se snažíme o nalezení dohody mezi manžely. Je důležité mít na paměti, že každý případ je jedinečný. Výsledné řešení proto závisí na mnoha faktorech, mezi které patří majetkové poměry nebo majetek vnesený do společného jmění některým z manželů.
Jsou-li manželé zároveň rodiči, musí být před rozvodem manželství nejprve vyřešena péče o nezletilé děti. Jde o otázky péče o nezletilé děti a výživného vůči dětem. Také v tomto případě usilujeme o uzavření dohody manželů, která bude v zájmu nezletilých dětí. V případě, že se rodiče dohodnou i na styku s nezletilými dětmi, měla by tato dohoda respektovat právo dítěte na styk s oběma rodiči.
Poskytujeme právní poradenství i v dalších oblastech rodinného práva, jako je například úprava výživného, určování nebo popření otcovství nebo osvojení.
Zpět
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme
Využijte kontaktní formulář a domluvte si ihned schůzku
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.