Daně
Daně
Dlouhodobě se specializujeme na daňové právo. Kromě daňového poradenství a optimalizace daní zastupujeme klienty v celém daňovém řízení, zejména v rámci daňové kontroly a při odvolání proti rozhodnutím finančních úřadů o doměření daně.
Celá řada klientů neví, že při zamítnutí odvolání proti rozhodnutí finančního úřadu se mohou dovolat svého práva podáním žaloby ve správním soudnictví. Rozhodnutí odvolacího orgánu totiž v poučení uvádí, že proti rozhodnutí odvolacího orgánu se nelze dále odvolat. Přesto lze takové rozhodnutí úspěšně napadnout správní žalobou k příslušnému krajskému soudu.
Lhůta pro podání žaloby proti vyměření daně činí dva měsíce od doručení rozhodnutí odvolacího orgánu. Proti zamítnutí správní žaloby lze podat ve lhůtě dvou týdnů kasační stížnost k Nejvyššímu správnímu soudu v Brně. Vzhledem k dlouhodobé praxi v oblasti daňového práva máme vysokou úspěšnost v zastoupení klientů v daňovém řízení a v soudním řízení při doměření daně.
V rámci daňového práva se zabýváme daňovou optimalizací a plánováním tak, aby naši klienti předcházeli daňovým sporům. Dlouhodobě zastupujeme klienty při jednání s finančními úřady v rámci celého daňové řízení nebo na základě dohody při místním šetření a daňové kontrole.
Poskytujeme daňové poradenství u daně z příjmů fyzických a právnických osob, u daně z přidané hodnoty, majetkových daní a silniční daně. Zpracováváme daňové přiznání u daní z příjmů fyzických a právnických osob v prodloužené lhůtě šesti měsíců, neboť advokát má stejné postavení jako daňový poradce.
Zpět
Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme
Využijte kontaktní formulář a domluvte si ihned schůzku
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.